Welcome On Mobius

Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

Our Skills

WordPress90%
Design/Graphics75%
HTML/CSS/jQuery100%
Support/Updates80%

گزارش هشتادو ششمین جلسه کافه داستان به قلم نسترن بیگی

توسطehsan.rezaei 2 سالقبل1 دیدگاه
خانه  /  گزارش ها  /  گزارش هشتادو ششمین جلسه کافه داستان به قلم نسترن بیگی

آخرین جلسه کافه داستان در سال ۱۳۹۴ پنجشنبه ۱۳ اسفند در کافه نقش وصال برگزار شد. من که رسیدم عباس جان، احسان و پرنیان نشسته بودند. هادی و ستاره با تاخیر رسیدند. و بعد طراح عزیزمان ارسلان و فاطمه بسیار مهربان به ما پیوستند. این هفته جلسه تقریبا جلسه جشن و خنده بود تا جلسه رسمی همیشگی. کادوی برای ارسلان تهیه کرده بودیم برای قدردانی از زحماتی که در این مدت برای سایت کشیدند. کمی درباره اهداف سایت و جلسات در سال آینده صحبت کردیم. بچه‌ها نظرات و پیشنهاداتشان را ارائه کردند. نظرات بسیار خوبی بودند که نیاز به تفکر بیشتری دارد برای عملی کردنشان. کتاب باغ در باغ هوشنگ گلشیری را به پیشنهاد امیر داودی تهیه کردم که قرار شد از سال آینده به بخش آموزشی جلسات اضافه شود. بعد از اتمام بحث درباره سایت و جلسات و کمی انتخابات به سراغ نقد و تحلیل داستان با هم اثر احمد محمود رفتیم. احسان گفت :«داستان سیاسی- اجتماعی بود. اتحاد موضوع نداشت.» عباس جان معتقد بودند که توصیفات بسیار شاعرانه است و مثلا طوری از خیابان صحبت می‌کند که انگار جان‌دار است. آدم‌ها بخشی از طبیعت زندگی هستند. پرنیان هم گفت که همین توصیفات شاعرانه بود که کشش برای خواندن ایجاد می‌کرد. به عقیده خودم داستان، داستان فرم بود که بسیار ماهرانه نوشته شده بود. بقیه به علت دیر گذاشتن داستان روی سایت نتوانسته بودند داستان را بخوانند. من داستان اعترافات اپیزود چهارم را خواندم. تجاوز مردی به دختری که باعث درگیری ذهنی دختر شده بود چون خود او به مرد علاقه‌مند بود. به نظر احسان زبان و لحن و رفت و برگشت و این وسواس فکری دختر به خوبی پرداخت شده بود اما موضوع رو نبود. و مخاطب در انتها می‌پرسید خوب. این می‌توانست تکه‌ای از یک داستان باشد تا داستانی مجزا. هادی عزیز برایمان شعر خواندند. و جلسه پرشور و صمیمی این هفته به پایان رسید.

گزارشگر این هفته شما به علت مصدومیت و بیماری هم دیر گزارش را گذاشتند و هم امیدوارم برای خلاصه بودن و کمی خشک بودن او را ببخشید که تقریبا خودم را مجبور کردم به نوشتن.

به امید سالی پر از شادی و موفقیت و آزادی برای تمامی شما عزیزان همراه کافه داستان و تمامی انسان‌های روی این کره خاکی.

دسته بندی:
  گزارش ها
این مطلب اشتراک گذاری شده 0 زمان ها
 000
درباره

 ehsan.rezaei

  (935 مقالات)

یک دیدگاه

پاسخ بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.