Welcome On Mobius

Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

Our Skills

WordPress90%
Design/Graphics75%
HTML/CSS/jQuery100%
Support/Updates80%

معرفي رمان “آيينه قدي صد ساله” (ناهيد شمس)

توسطehsan.rezaei 1 سالقبلبدون دیدگاه
خانه  /  معرفي كتاب  /  معرفي رمان “آيينه قدي صد ساله” (ناهيد شمس)

خانم ناهید شمس متولد ۱۳۵۱ و شهر كرمانشاه است.

۱۳۹۳۴۷۸

در كارنامه او ساخت فیلمهای کوتاه داستانی و مستند مانند، فرهاد تاش، گمانه، خانم و آقای داوودی (منتخب جشنواره فیلم شهر)، با انگشتهای دستم زندگی می کنم (برگزیده جشنواره فیلم پروین)، هانا و … ديده مي‌شود.

همچنين فعاليت ايشان در حوزه ادبيات داستاني منجر به چاپ رمان آیینه قدی صد ساله در نشر افراز و مجموعه داستانی تخم پوچ از انتشارات روشنگران و پژوهش زنان شده است.

در ذيل به ارائه شرحي از رمان “آيينه قدي صد ساله” به قلم خود نويسنده مي‌پردازيم:

“آیینه‌ قدی صد ساله” قصه‌ی تنهایی امروز است که در این میان گاهي زنان، در جامعه‌ای که مردسالاری به لایه های زیرین آن خزیده سهم بیشتری را بردوش می کشند و برای گریز از این تنهایی به دست آویزهای متعدد چنگ می زنند. از آنجا که تشتت و اضطراب هم روز به روز در جوامع بیشتر شده و همین حس، ناامنی رادامن می زند، محض برون رفت از این حس انسان به باورهایی چنگ می‌اندازد که گاهي پاره‌ای از آنها خرافه است. از دیگر سو چون این حس تنهایی و اضطراب به خاطر شرایط اجتماعی و زیر متن مردسالاری جامعه در زنان بیشتر است، این درگیری با باورها و گاه باورهای خرافی در زنان بیشتر بوده و ممكن است این باورهای خرافی سوار بر ادوات مدرن پیش تازد.

آیینه قدی صد ساله، قصه‌ی این زنان است، انعکاس زنانی است که از پس تمام تشتتها و ناملایمات می‌کوشند به تصویری بدیع و بکر در آیینه قرن، از خود برسند.

دسته بندی:
  معرفي كتاب
این مطلب اشتراک گذاری شده 0 زمان ها
 000
درباره

 ehsan.rezaei

  (935 مقالات)

پاسخ بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.