Welcome On Mobius

Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

Our Skills

WordPress90%
Design/Graphics75%
HTML/CSS/jQuery100%
Support/Updates80%

فراخوان ارسال آثار ادبی و هنری

توسطغلامرضا آذرهوشنگ 2 سالقبلبدون دیدگاه
خانه  /  اخبار  /  فراخوان ارسال آثار ادبی و هنری

دوستان گرامی و خوانندگان محترم

سایت کافه داستان پس از بازسازی امکانات سایت و افزایش ظرفیت آن، بنا بر آن دارد تا گامی جدی در جهت توسعه هر چه بیشتر ادبیات داستانی، شعر، هنرهای نمایشی و سینما … بردارد.
از آنجا که متاسفانه شرایط چاپ و نشر به دلایل گوناگون با بحران جدی و فراگیر روبرو بوده و هر روز از تعداد عناوین آثار منتشره و تیراژ آن ها در هر نوبت چاپ کاسته می شود ( بسیاری از آثار اصلا به چاپ دوم نمی رسند و در چاپ اول هم با تیراژ تقریبی ۵۰۰ نسخه وارد بازار کتاب می شوند)، بر آن شده ایم تا امکانی فراهم آوریم تا نویسندگان و صاحب قلمان در هر عرصه ( شعر، داستان، نقد، مقاله، معرفی کتاب، معرفی نویسندگان و شاعران صاحب نام ایرانی و جهانی و…) بتوانند آثار خود را در معرض دید و خوانش خوانندگان خود قرار دهند. هم چنین این سایت بنا بر آن دارد که در بخش دیدگاه‌های خود، نظرات دوستان را در مورد آثار منتشره در معرض دید صاحبان اثر و خوانندگان قرار داده تا محملی باشد برای بحث و گفتگو و نقد آثار و نظرات ادبی و هنری.
بنابراین منتظر آثار ارسالی شما هستیم و امیدواریم با کمک و همیاری تک تک شما عزیزان بتوانیم هر چه بیشتر در معرفی چهره های شناخته شده یا چهره‌های جدید و کمتر شناخته شده بکوشیم.
دوستان توجه داشته باشند که آثار نوشتاری ارسالی باید با فرمت ورد بوده و در صورت امکان ترجیحا با فونت نازنین سایز ۱۵ باشد. برای جلوگیری از اتلاف وقت و ویراستاری مجدد آثار، رعایت ضوابط و روش نگارش خط فارسی با توجه به الزامات انتشار دیجیتالی (به ویژه رعایت نیم فاصله‌ها) کمک بزرگی به ما خواهد کرد.
ما تلاش داریم تا به دور از هرگونه جهت گیری‌های خاص سلیقه‌ای و گروهی، سایت کافه داستان را عرصه‌ای برای بروز خلاقیت‌های هنری و تحلیلی شما قراردهیم و در این راستا، بسیار خوشحال خواهیم شد که نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

دسته بندی ها:
  اخبار, دسته‌بندی نشده
این مطلب اشتراک گذاری شده 0 زمان ها
 000
درباره

 غلامرضا آذرهوشنگ

  (87 مقالات)

پاسخ بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.