Welcome On Mobius

Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

Our Skills

WordPress90%
Design/Graphics75%
HTML/CSS/jQuery100%
Support/Updates80%

سخنی در باب سیاست نشر آثار نویسندگان و هنرمندان در سایت کافه داستان

توسطغلامرضا آذرهوشنگ 3 سالقبلبدون دیدگاه
خانه  /  پيشنهاد كافه داستان  /  سخنی در باب سیاست نشر آثار نویسندگان و هنرمندان در سایت کافه داستان

کافه داستان از ابتدای تولدش، بنا را بر این گذاشته بود که در فضایی به‌دور از سانسور یا روابط شخصی، اقدام به انتشار، معرفی و نقد آثار نویسندگان و هنرمندانی بکند که یا تازه‌کارند یا گمنام. تازه‌کار به این مفهوم که الزاما افراد جوان را هدف نمی‌گیررد و گمنام به این مفهوم که ممکن است آثار به چاپ رسانده یا در دست چاپ دارند که به دلایل گوناگون امکان انتشار آن را نمی‌یابند.
در واقع کافه داستان خود را محمل و محفل ایجاد زمینه‌ی رشد و بالندگی این عزیزان می‌داند. در این راه نیز داعیه‌ی خاصی ندارد. اما یک اصل را رعایت می کند، آن هم داشتن حداقل استانداردها و معیارهای قابل قبول جامعه‌ی ادبی ما. پر واضح است که حضور افراد بیشتر شناخته شده مایه‌ی مباهات ما خواهد بود، چرا که قطعا حضور این بزرگواران هم برکیفیت بار ادبی سایت می افزاید و هم کمکی است به آموزش نوآموزان و جستجوگران این وادی.
درست در چارچوب این هدف، اخیرا بخش دانلود را به سایت افزوده‌ایم تا آرام آرام اقدام به جمع‌آوری آثار دیجیتالی بزرگان ادب و هنر ایران و جهان از یک سو، و آثار تازه‌آمدگان این عرصه از سوی دیگر. پس علاقمندان می‌توانند به این بخش مراجعه کرده و مطالب مورد نظر خود را دانلود کنند.
از دوستان و خوانندگان عزیزمان نیز درخواست می‌کنیم با ارسال آثار خود یا دیگران که ارزش چاپ را داشته باشد، ما را در هر چه بیشتر غنی‌کردن این بخش ( یا بخش‌های دیگر) یاری رسانند.

دسته بندی:
  پيشنهاد كافه داستان
این مطلب اشتراک گذاری شده 0 زمان ها
 000
درباره

 غلامرضا آذرهوشنگ

  (87 مقالات)

پاسخ بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.